O nas

 

Dlaczego Mega Lama? Bo lamy są słodkie, miękkie i choć czasem potrafią opluć, trudno ich nie lubić.

Dlatego postanowiliśmy umieścić lamę w naszym, że tak pozwolę sobie napisać, herbie...

Lama glama

Jesteśmy firmą rodzinną. Pomysł na sklep od dłuższego czasu kiełkował w naszych głowach. Dlaczego wybór padł na taki asortyment, a nie inny?  Bo od dziecka mamy słabość do miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin oraz lubimy otaczać się miłymi dla oka przedmiotami. Znamy czasy, kiedy królował plastik, a większość ubrań podczas zakładania, strzelała iskrami i parzyła.

Tekstylnym przełomem w moim życiu okazał się zakup pierwszych, prawdziwych bawełnianych dżinsów. To był jednocześnie szok i miłość od pierwszego wejrzenia. Wtedy obiecałem sobie, że do końca życia będę chodził i spał w bawełnie. I do dzisiaj konsekwentnie się tego trzymam.

Ot i cała historia…
Oczywiście, skłamałbym, gdybym napisał, że historia naszego sklepu liczy sobie 200 lat i zaopatrywała się w nim królowa Wiktoria. Dopiero teraz ją tworzymy. Staramy się, żeby nie tylko zaistnieć w sieci, ale także zapracować na dobrą opinię.

Żeby się zbytnio nie rozpisywać, ośmielę się dodać parafrazę „Boskiej komedii” Dantego, którą w bezczelny sposób użyliśmy w celach propagandowych:


 „Nie porzucajcie nadziei ani koszyków, Wy, którzy tu wchodzicie”

 


Zapraszamy…

 

 

 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl